Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék? 46 éves vagyok...

Mit tehetnék? 46 éves vagyok és 12 éve elkezdtem a gimit és megcsináltam 2 évet de családi okok miatt abba kellett hagynom és most be szeretném fejezni hogy leérettségizhessek.

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség és van-e rá olyan kedvezmény, mint pl főiskoláknál is ha 45 év felett diplomázol nem kell nyelvvizsgát tenned?

2013. szept. 30. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az érettségihez nem kell nyelvvizsga! Vagy mire gondolsz?
2013. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne rá lehetőség? Beiratkozol gy esti gimibe és heti 2 délután (vagy még annyi se) eljársz a suliba.
2013. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nyelből elég a középszintű érettségi is, azt meg 2-3 hét tanulással meg tudod csinálni 2-esre nulláról :D (nap 1 órával)

Ha nem megy fizesd le a tanárt...

2013. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Pesten pl. Semper Studio

2013. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom még lehet-e iratkozni

Mert a tanév már elkezdődött

2013. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
12 év alatt 2esti tagozatban megszerzett évet megcsinálni nem nagy Kunst,bocsáss meg ,de inkább hagyd is a fenébe.10osztállyal ugyan mit akarsz? hogyan kapod meg a érettségi bizonyítványt,ahhoz nem elég még 2évet rágyűrnöd,hanem le is kell vizsgázni,ami a te esetedben már elérhetetlen.
2013. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előttem szóló nem azt írta a kérdező hogy 12 év alatt végezett el 2 évet, hanem hogy 12 éve elkezdte, 2 évet megcsinált, aztán abba kellett hagynia családi okok miatt.

Miért ne lehetne befejeznie a gimit most?

Kedves kérdező nem kell nyelvvizsga az érettségihez, csak kell nyelvből érettségizni, a kettő nem egy és ugyanaz.

2013. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 30. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!