Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumi évhalasztás esetén...

Gimnáziumi évhalasztás esetén ugyanott folytathatom, ahol abbahagytam? Halasztás közben továbbra is járnak támogatások? /Pl. : csp. ; gyvt. /

Figyelt kérdés

4. évfolyamos gimnazista vagyok. "Más állapotom" miatt évet szeretnék halasztani. Lehetséges ez? Hogyan? Már nem vagyok tanköteles, de tanulmányaimat amint lehetséges szeretném folytatni, ha nappalin nem is, esti tagozaton.

Plusz kérdésem: Ha sikerül elintéznem az évhalasztást, milyen állami támogatásokat vehetek igénybe? Pontosabban eddig családi pótlékot kaptam, ha évet halasztok kaphatom tovább vagy már nem? Ha nem, utána milyen támogatást vehetnék igénybe?

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 2. 10:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy esetlegesen, ha nem halasztok évet, hanem esti tagozaton tanulok tovább, ott is diáknak számítok? Ugyanúgy jár tovább a csp és a gyvt?
2013. okt. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!