Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindenképp fizetnem kell vagy...

Mindenképp fizetnem kell vagy tudok valamit tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdtem el levelező, költségtérítés formában egy főiskolát aminek a szemeszterenkénti költsége 150 ezer forint. Sajnálatos módon nem tudom tovább finanszírozni az iskolát ezért abba kell hagynom. Mikor beiratkoztam a fizetési lehetőségek között azt az opciót választottam hogy részletekben fizetem be az egész összeget ( 3 részletben . 1. részlet beiratkozáskor a többit pedig a következő 2 hónapban kell. )


Hallgatói szerződésemet átfutva láttam hogy sajnos a szerződéseben, abban az estben ha a hallgatói jogviszony év közben szűnik meg akkor is be kell fizetni a teljes összeget természetesen akkor is ha részletfizetési lehetőséget választotta a hallgató.


Nos itt kezdődik az én problémám. Nem lehetne valahogy megoldani azt, hogy ne kelljen kifizetni a fennmaradó 100 ezer forintot? Egyrészt azért mert ha nem járok oda akkor fölöslegesen dobok ki az ablakon ennyi pénzt, másrészt meg nem tudom most kifizetni lehet hogy csak 1-2 hónap múlva.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Megúszhatom valahogy a fizetést? Ha valaki tud segíteni az kérem segítsen !!! Lehurrogó, oltogatós kommentelők kérem kíméljenek csak értelmes válaszokat szeretnék hallani.


Előre s nagyon köszönöm !



2013. okt. 2. 17:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!