Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szakról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikusnak tűnik ez a szak, de szükségem lenne pár személyes véleményre, elsősorban olyantól, aki arra jár/járt. Mennyire nehéz, elhelyezkedés (tudom hogy semmivel sem lehet ma elhelyezkedni, de azért mégis). Illetve az lenne a kérdésem, hogy attól még hogy elég gyenge vagyok matekból, attól még érdemes lenne belevágnom? Hallottam hogy sokan kettes-hármas matek érettségivel is jelentkeztek rá, és jól helytállnak.

2013. okt. 6. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehézség: nagyon könnyű (kettes matekérettségivel is teljesíthető, aki faktra járt, annak csak egy egyszerű ismétlés Analízisből és Valószínűségszámításból)


Elhelyezkedés: nehéz, még pl. egy Pénzügy-számvitelhez viszonyítva is, pedig azzal is lehet szívni frissdiplomásként



Üdv!

2013. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A "könnyűségnek" örülök, nem vagyok egy matekzseni :) Az elhelyezkedés meg szerintem mindennel nehéz...
2013. okt. 16. 19:24
 3/4 anonim válasza:
szerintem ha gyenge vagy matelból messziről kerüld el. én most a BGF-en vagyok elsőéves és nekem egy kínzás, ott is hagyom szégyen-szemre valószínűleg. én is így voltam vele, hogy majd csak megyeget majd, de én vért izzadok ott, hiába írtam 4-es matek érettségit...
2013. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is azon vagyok, de az első 3-4 félév tökugyanaz volt, mint a nemzetközi gazdálkodás és a gazdálkodás és menedzsment szakon, és bizony volt gazdasági matematika, statisztika 1, 2, mikro és makroökonómia, és számvitel is. Ez utóbbival még mindig szívok, és erre épülnek még számolós tárgyak pl. vállalati pénzügyek. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. : )
2014. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!