Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tengerbiológus szeretnék...

LiNorina kérdése:

Tengerbiológus szeretnék lenni; tényleg fontos hozzá a kémia?

Figyelt kérdés
Imádom a biológiát, ezzel is szeretnék foglalkozni, viszont a kémia nem megy. Úgy tudom, hogy az ELTE-n és a DE-n lehet ezt tanulni, viszont fontos hozzá a kémia.
2013. okt. 10. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem árt azt is tudni, hogy milyen anyagok fordulnak elő a tengervyzben, nem? Persze, hogy kell a kémia.
2013. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen kell a kémia, anélkül nem lehet elvégezni a biológus szakot.

Tengerbiológia szak nincs se az ELTÉ-n se a De-n.

Tengerbiológiát csak külföldön tudsz tanulni. Minek és hogyan képezne a magyar egyetem olyan szakembereket aminek a gyakorlati képzését meg se tudja oldani, illetve olyan tanszékeket sem tart fent az egyetem amivel itthon tuti nincs munka mert ugye tengerünk az nincs.

2013. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!