Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megszűnik a szak amin tanulok...

Megszűnik a szak amin tanulok az iskolámban, de még van hátra 1 évem. Kötelezhetnek, hogy máshol fejezzem be?

Figyelt kérdés
Az összes tanulót másik iskolába akarják helyezni, nekem ez nagy anyagi terhet jelentene az utazások miatt. Lehet valamit tenni? Itt semmiképp nem biztosítanak nekünk lehetőséget. Abbahagyni pedig nem akarom, fizettem a félévekért stb... átverve érzem magam. Nem kellene a befejezés lehetőségét helyben biztosítani, vagy a pluszköltségeinket állniuk?
2013. okt. 12. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek az offolásért, ha kérhetem, leírnád privátban, hol, melyik?
2013. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez milyen suli?

elvileg kötelező nekik az utolsó évfolyamot elbúcsúztatni, vagyis megvárni még nem végeznek, és nem kötelezhetnek hogy máshová menj

2013. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is így gondoltam.
2013. okt. 16. 11:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: sajnálom, de nem szeretném.
2013. okt. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!