Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki a nagykovácsiban...

Jár valaki a nagykovácsiban lévő Amerikai iskolába? AISB?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni hogy tudja-e valaki hogyan lehet oda felvételizni 8. után? Igen tudom hogy 20 ezer dollár a tandíj.. nem kell mondani ezt már tudom. inkább arra vagyok kíváncsi hogy mi alapján vesznek fel vagy épp nem vesznek fel? és mennyi gyerek mehet egy évfolyamba?
2013. okt. 13. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nézegesd a honlapjukat. Bizonyára megtalálod az infókat. Gondolom úgyis tudsz angolul, ha oda akarsz járni.

2013. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javaslom egyébként az "Admissions" menüpontot.
2013. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ismerősöm jár oda, de ő elég nagy protekcióval jutott be, ahogyan sok más osztálytársa is..

Szerintem gondold meg, hogy oda akarsz-e menni, mert eléggé más világ.. Úgy értem ismerek pár embert onnan és egyrészt eléggé megváltoztak, amikor bekerültek, másrészt pedig olyan sok ott az elkényeztetett alany, és tényleg csak a pénz számít, amitől sokak elmondása szerint alakulnak ki a "csoportok"..

2013. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mór Salamon válasza:
Ellőttem iró, ez egyáltalán nem igaz. Én oda járok és igen, sok gazdag gyerek van. de viszont emiatt nem alakulnak ki csoport az anyagiak alapján. Nincsen piszkálkodás, verekedés, stb. Magyarként nem fogtok bekerülni mert minden nemzetből csak 20% lehet. Külföldinek kell lenni, és ott se mindegy, hogy honnan (föleg különleges/egzotikus helyek a fontosak). Több éves várólista van.
2019. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!