Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most újra írjak központit és...

Most újra írjak központit és úgy jelentkezzek más suliba vagy csak simán?

Figyelt kérdés
Általános gimibe járok,4éves,most kezdtem a 2.évem.Egy pesti suliba kezdtem a Károlyi Mihály spanyol kéttannyelvű suliba.pár hét után abba hagytam mert vidékre kellett költöznünk tehát sulit is váltottam sima átiratkozással.Most eldöntöttem,hogy újra el akarom kezdeni a spanyol sulit de nem akarom abba hagyni,végig csinálni az 5évet(kolesz lesz),és végül is nem tudom,hogy most jelentkezzek újra mintha 8.os lennék és írjak központit meg mindent úgy mint régen?vagy nem kell csak mennyünk be az iskolába átíratással és ugye 0.tól kezdem(mert végülis anno is felvettek és az adataim is benne kell lennie a rendszerükbe).Kérlek ne azzal gyertek,hogy hülye vagyok ha most lenne 2évem és még újra kezdek egy 5éves sulit.Szerintem ez nem hülyeség ha a jövőmre gondolok,először szúrtam el hogy ott hagytam a sulit,de most nem tenném.Kérlek csak a fő kérdésre válaszoljatok!!

2013. okt. 13. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy gondolsz a jövődre, de akkor gondold át, hogy három éves csúszással leérettségizni megérné-e, és lenne-e értelme utána még továbbtanulnod.
2013. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy mennyire változnak a ponthatárok.De inkább azt vettem figyelembe,hogy mostmár érettebb vagyok és a Károlyinál lenne egy spanyol felsőfokúm,egy angol és portugál közép,és ugyebár a spanyolt szeretem.Ahova most járok meg Angol közép és német kezdő van.A némettel nem fogok sokat kezdeni mert nem megy a nyelv,nagyon nem!
2013. okt. 13. 19:35
 3/6 A kérdező kommentje:
De pont erre utaltam,hogy kérlek a kérdésre válaszolj ne a melléket nézzétek!!
2013. okt. 13. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, én csak segíteni akarok, most érettségiztem, most kezdtem az egyetemet, kicsit jobban belelátok a dolgokba, mint te.
2013. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,én értem,és köszönöm is hogy segíteni prbóálsz,de akkor szerinted ez az egész hülyeség?hogy hiába kezdem újra a sulit nem leszek több tőle?
2013. okt. 14. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak azt mondom, hogy ennyi évnyi hátránnyal sokkal nehezebb lesz neked.
2013. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!