Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! 2 éves alkalmazott...

Üdv! 2 éves alkalmazott fotográfus képzésre szeretnék jelentkezni, a Práter utcai iskolát szemeltem ki, de semmilyen információm nincs róla, ha valaki esetleg járt oda, vagy máshová hasonló képzésre, megírná nekem tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 11:06
 1/2 anonim válasza:

Én is azt a sulit néztem ki, de senki nem tud róla mondani semmit. :D

A Ring volt ami még tetszett, de arról nagyon rosszakat hallani, 0 szintű az oktatás, nem tanítanak semmit..

Ami jó suli lehet még az a MOME, de oda meg nehézkes a bekerülés. :D

2013. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sok roszat hallok a Práterről, meg az onnan kikerülők tudásáról és felkészültségéről, de főleg a tananyag maradiságáról. valószínűleg ugyanaz a helyzet ezzel az iskolával is, mint az összes többivel: az iskolai képzés magában nem elég, csak egy alap ismeretanyagot ad, ami fontos, szükséges, de nem elégséges és pláne egy ilyen tempóval fejlődő és átalakuló területen gyakran elavult is. ha sikresen elvégzed az iskolát, attól még egyáltalán nem fogsz mindent tudni és az iskola még arra sem feltétlenül garancia, hogy tudod használni is az ott megszerzett tudást. az elhelyezkedésre meg pláne nem. minden iskola mellé nagyon sokat kell önszorgalomból, érdeklődésből, lelkesedésből hozzátanulnod, hogy valamire vinni is tudd, pláne egy olyan szakmában, mint a fotózás, amiben egyre nagyobb a verseny a piacon.
2015. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!