Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Madách Imre Gimnáziumba...

A Madách Imre Gimnáziumba nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Milyen a szóbeli?(budapesti)

2013. okt. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz bekerülni, de nem is könnyű. 4.5körüli átlaggal és egy viszonylag jól sikerült írásbelivel viszont nem nehéz. A szóbelin tavaly az volt, hogy húzni kell egy képet, amiről beszélgetned kell majd, és a másik fele, pedig, hogy kapsz egy kis angol szöveget kérdésekkl, és a kérdésekre válaszokat kell adni. Aztán a szöveget hangosan felolvasod, a kérdések közül a tanár kiválaszt néhányat és azokra kell válaszolnod. Meg egyébként még beszélgetnek veled angolul (vagy hanémetre mész akkor németül). Bocsi a kicsit zavaros fogalmazásért
2013. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! (:
2013. nov. 22. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, még annyi hogy a szóbelin nekem tavaly nagyon barátságosak voltak, és általános elbeszélgetés is volt. Kérdezgettek mit csinálok szívesen, mi érdekel...Én németből felvételiztem, de (ezek szerint)ugyanolyan volt mint az angol.
2013. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!