Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen hatásos puskázási...

Milyen hatásos puskázási módszert ismertek? Melyik válik be leginkább? (középiskolában)

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
piros szinu 3dl es, dobozos, rostos uditore ragasztottam a piros papirra nyomtatott szoveget, lekicsinyitve. Es igy siman leolvastam a szoveget,ott volt elottem a padon, es amikor jott arra a tanar,akkor felemeltem es ittam belole. Nem buktam le soha . Mivel piros volt a doboz es rajta mindenfel gyumolcs foto meg szoveg ,igy ha valaki ranez messzirol olyan mintha az udito csomagolasa lenne. probald ki
2013. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Normális helyen nem lehet semmi az asztalon a dolgozaton és az íróeszközön kívül.

Amúgy meg nem akarok én senkinek rosszat, le is lehet pontozni, akkor is igazam lesz, a legjobb a saját fejedből puskázni. Tanulni kell.

2013. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, de vannak olyan tárgyak amik nem érdekelnek és hasznukat sem veszem...
2013. okt. 20. 21:42
 4/15 anonim válasza:
78%
4-es betűméret, vékony hasábok, balról félig becsúsztatva a dolgozat alá. A bal kézzel úgy kell kitakarni mintha csak a dolgozatot fognád. Ha csak egy lap a dolgozat, akkor egy üres lapot be kell rakni alá hogy ne látszódjon át. Azért jó módszer mert közel van amit másolsz és így nem feltűnő. De ha sokat mászkál a tanár akkor rizikos...
2013. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

A padtársam anno tudott szürke kartonpapírból készült újrahasznosított tollakat szerezni az apja munkahelyéről. 3-4 ilyen tollra remekül elfért egy egész leckényi kémiai képlet vagy akármi. A legdurvább az volt, amikor dolgozatírás közben odajött a tanár megnézni, hogy miket írt addig a srác, majd elkérte a tollat (azt hittük, hogy lebukott), fogta és belejavított vele a dolgozatba, hogy erre figyeljen oda, mert nem teljesen jó. Szóval úgy sem vette észre, hogy a kezében tartotta a tollat. (Vagy észrevette, de nem lett következménye.)

Nálam meg az vált be, hogy totál nem érdekelt, hogy lebukok-e, és felírtam A/4-es lapra a puskát és kitettem a padra azt is. De olyan is volt, hogy füzetet vagy nyitott könyvet tettem ki. Én magam lepődtem meg a legjobban, hogy hányszor nem szólt érte a tanár. Ha meg szólt, akkor sem úgy, mint ha észrevette volna, hogy csalni próbálok titokban, hanem csak mondta, hogy tegyem el. Jellemzően akkorra elég sok mindent ki tudtam már írni. Azt hiszem, ez olyan mértékű pofátlanság volt, amit már nem puskázásként kezeltek, hanem sokszor csak mosolyogtak a módszeren.

2013. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
3%
Nincs hatasoss puskazasi modszer. Amit latni akar a tanar azt latni is fogja. A kerdes csak az Latni akarja hogy puskazol vagy sem? Vannak tantargyak, ahol nem lehet puskazni (matek, fizika, stb.). Nincs mit puskazni. Vagy erted, vagy nem. Ennyi. A tobbi tantargybol a leghatasosbb modszer az ha leirod valahova mindossze azokat az adatokat amelyeket nem tudsz meglyegyezni - evszam, stb - es felhasznalod. Hogy hova irod - cipotalp, bugyi vagy a szoknya kihalytoja teljesen mindeggy. A lenyeg egyszeru. Ha semmit sem tudsz, a gepfegyver sem segit.
2013. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 minyuska válasza:
28%
Ha lány vagy, térdig érő szoknya, és a puskát beragasztod celluxxal alulra. Amikor írod a dolit, csak felhajtod. Amikor jön a tanár, visszahajtod a szoknyát. Ha lebuknál a tanár előtt, nem hinném, hogy meg merné kockáztatni, hogy benézzen a szoknyád alá, mert abbol még te tudnál botrányt csapni:)
2013. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
87%

Szerintem nem az a gáz, hogy puskázol, vagy hogy azt akarsz...mindenki csinálta...

De az már nagyobb hogy annyi kreativitás nincs benned hogy ezt megcsináld...ehhez ész is kellene, mert ha tényleg csak 1-2 unalmas tárgyról lenne szó akkor oké...de hogy magadtól se menjen...na ez GÁZ


Egyébként 1000 meg 1 módja van hogyan lehet csinálni de amúgy is tanár függő szóval tökmindegy mi mit mondunk ha úgysem ismerjük a tanárt

2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Vegyél okostelefont + 20-30ezerért lehet venni smart watchot. Gepen beirod txt-be anyagot, adatkabellel rarakod telora, bloutoothal megjelenited oran.
2013. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
86%
tanár vagyok. én sosem szólok, ha valakit puskázni látok, sőt, örülök neki. ha írott kis puskája van, legalább foglalkozott vele, ha könyvből puskázik, akkor meg tudja hol keresse, azaz tanulta. ha valaki a másikat kérdezgeti, zavarja, na azért szoktam szólni. egyébként tök mindegy, puskázol-e vagy sem, pár év múlva úgyis elfelejted....:)
2013. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!