Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE pszichológiai karára...

Az ELTE pszichológiai karára miből kell felvételizni, ill. hogy zajlik? Több lent.

Figyelt kérdés
3. osztályos gimnazista vagyok, és nem tudom mi legyen az 5. választott tantárgyam érettségin. Nem tudom mi kell az ELTE-re. Segítsetek légyszi!
2009. nov. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

biológia jól jön szerintem.

itt nézz körül: www.felvi.hu

2009. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felvételire kettő kell az alábbiak közül: magyar, töri, matek, egy nyelv, biológia. Az ötödik érettségi tárgy végülis akármi lehet, ha nem biológiából akarsz felvételizni.
2009. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. nov. 12. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs amúgy felvételi, hanem az érettségi pontokból számítják a jegyedet, az előttem szóló helyesen írta le a tárgyakat, amit beszámítanak. A felvételhez emelt szintű jeles jegy és nyelvvizsga kell, az eddigi tapasztalatok alapján. :)
2009. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!