Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. osztálytól OKJ-s képzés és...

Kiki1999 kérdése:

9. osztálytól OKJ-s képzés és gimnázium egyszerre?

Figyelt kérdés

nyolcadikos vagyok és mindenképpen lovakkal szeretnék foglalkozni de nem találtam olyan lovas iskolát ami megfelelő lenne(túl messze van vagy nem ad érettségit)és minnél hamarabb szeretném elkezdeni a lovas képzéseket.

az lehetséges hogy kilencediktől gimnáziumot is kezdek és egy lovász képzést ami után csinálhatom a belovagló képzést vagy inkább érettségi után a lovas túra vezetői képzést válasszam?



2013. okt. 24. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
gimnazium mellett OKJ-s kepzest nem vehetsz fel.
2013. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem lehet egyszerre gimi és OKJ-s képzés.menj szakközépbe(pl.mezőgazdasági vagy hasonló)és akkor "2 legyet ütsz 1 csapásra" :D OKJ-s képzésre csak érettségi után lehet menni,ha jól tudom.
2013. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!