Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb óvodapedagógus vagy a tanár hivatást válasszam? 18/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Óvonönek lenni kevesebb idegességgel jár....

A növérem tanítónö,viszont én voltam gyakorlaton óvodában.

2009. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik korosztállyal érzed magad természetesebben. Ha csak úgy általánosságban szereted a gyerekeket és még nincs kialakult kötődésed egyik csapathoz sem, tedd magad próbára, tölts el minél több időt ilyen korú gyerekekkel. Én anno tanítóképzőt végeztem (nem bántam meg), de aztán kiderült, hogy a kamaszokkal tudok a legjobban kijönni, így most őket tanítom.
2009. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én azért döntöttem az ovi mellett, mert bár akkor sem angyalok a gyerekek, de szerintem akkor még nem rosszindulatból, meg direkt, hanem csak mert gyerek. Viszont a kisiskolások már borzasztóan viselkednek. Legalábbis én így látom 18/L
2011. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!