Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet programozást tanulni?

Hol lehet programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Egyetemre nem szeretnék menni, mert a matematika nem az erősségem, viszont a programozás nagyon érdekel. Itthon foglalkoztam C, HTML programozással is, de úgy érzem, hogy nulláról kezdve ezt nem lehet önállóan megtanulni. Most technikus képzésben veszek részt, de ott nem tanulunk ilyeneket.
2013. okt. 29. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig leginkább önállóan lehet megtanulni, a tanfolyamok nem sokat érnek.
2013. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másrészt nekem sem volt erősségem a matematika, mégis elvégeztem egy BSc szakot, és nem büfé egyetemen.
2013. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha szabad tudni milyen szakot végeztél? Leginkább a villamosmérnökivel szemezek, de a matektól félek és a kollégiumot se tudnám megszokni, ezért nagyon gondolkozom rajt.
2013. okt. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!