Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tanfolyammal lehet...

Melyik tanfolyammal lehet biztosan elhelyezkedni, viszonylag jó fizetés mellett? Pénzügy számvitel, logisztikai ügyintéző, vagy irodai asszisztens?

Figyelt kérdés

A logisztika azért érdekel mert dolgoztam raktárban, eddig az tetszett a legjobban, de irodában is szívesen dolgoznék, a pénzügyre pedig azért gondoltam, mert az egyik ismerősöm is ilyen tanfolyamra jár, és majd apeh ellenőr lenne (evvel nekem is beleültette a bogarat a fülembe.

Ezekkel a képzésekkel pedig több pozíció is betölthető.

És sajnos elmúltam 22 így pedig már csak fizetősre tudok menni, ha jól tudom, (de esetleg a munkaügy is támogathatja valamelyiket)


2013. okt. 30. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Elso okj ingyenes, akarhany eves vagy. De 21 eves korig lehet nappalin. azon felul mar csak estin vagy levelezoin!


En penzugy szamvitelre mentem, mert egy jo konyvelot mindig keresnek. es ez ket szakmat ad


20/L

2013. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!