Megéri a komm-média?

Figyelt kérdés

Persze ha egyáltalán felvesznek, ugye. Tudom, hogy telített a szakma, tudom, hogy "divatos" meg hogy sokak szerint "büfészak", de csaknem 10 éve újságíró riporter (esetleg külföldi tudosító) szeretnék lenni. Érzem magamban a tehetséget és az ambíciót, csak nem tudom, hogy ez a jelen körülmények között elég-e. Ahhoz hogy egyszer a pályára léphessek, mindenképpen komm-média diplomát kell szereznem? Mert oda, államilag támogatott képzésre legalább is szinte esélytelen manapság bekerülni, az önköltséges megoldást viszont szeretném elkerülni.

Érdekelnek más szakmák is - tolmács/műfordító, nemz.köz. kapcsolatok, meg úgy általában az idegen nyelvek és országok, de a pedagógia ill. a gyerekekkel való foglalkozás is, viszont akárhányszor mérlegelem a lehetőségeket, mindig a újságíró riporterként tudom elképzelni leginkább magam a jövőben, azt élvezném igazán és azt csinálnám szívből.


Induljak el ezen az úton és próbáljak meg valahogy utat törni magamnak ezen a borzasztóan telített piacon, vagy csak vágyálmokat kergetek, nem éri meg és menjek más irányba?


2013. nov. 3. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másoddiplomának jó, ha van már mellette egy piacképes diplomád is.
2013. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágyálmokat kergetsz!
2013. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ha tényleg ez az álmod, akkor menj arra. Az egyetem alatt elkezdheted építeni a kapcsolataidat.
2013. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy érti,hogy fel520p0d magad a ranglétrán,mint az összes többi buta p1c54.
2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!