Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg igaz ez a SZE-mel...

Tényleg igaz ez a SZE-mel kapcsolatban és ezek a levelező tagozatosokra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

hogy ha valaki elér egy bizonyos számú 1-est a vizsgák során,akkor elbocsátják az intézményből?

úgy hallottam,hogy max 30-at lehet szerezni, ez az egész 7vélévre vonatkozik diplomás képzés esetén , gondolom nem csak egy félévre, ugye?


valamint mindenkinek kötelező valamilyen sportágat űzni?


és egyes termek be is vannak kamerázva,hogy vizsgán ne puskázzon senki?


levelezősként igényelhetek kollégiumi szobát,ha más városban élek,mint Győr?



2013. nov. 4. 12:45
 1/2 A kérdező kommentje:
a gólyatábor és a gólyabál a levelezősöknek is szól, ők is részt vehetnek rajta?
2013. nov. 4. 12:48
 2/2 anonim válasza:

Mondjuk én már feladtam, nem tudom hogy vannak pontosan a dolgok. A 30 db egyes igen 7 félévre vonatkozik (eddig se volt egyszerű elvégezni egy mérnöknek, most meg már lehetetlen, gyakorlatilag 2 év alatt összelehet simán szedni 30 egyest, mondjuk infó szakon), jah és levelezősökre is vonatkozik.


Sportolni levelezősöknek nem kell, nappalisoknak nem tudom, azt tudom, hogy kötelezően kellett úszni a nappalisoknak.


Nem tudom, hogy vannak-e bekamerázott termek 2 éve még nem voltak, legalábbis minket nem riogattak ilyesmivel.


A nappalisoknak is nehezen jut szerintem szoba, levelezősként, ha adnak is, olcsó nem lehet.

2013. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!