Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kada Elek Szakközép, Katona...

Schindler Kitti kérdése:

Kada Elek Szakközép, Katona József Gimnázium és a Bólyai János Gimnázium. Mi a véleményetek az iskolákról? ( bejutás, bennmaradás, tanulmányi eredmény, felvételi, stb. )

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos tanuló és tovább szeretnék tanulni Kecskeméten.3 iskolát néztem ki magamnak de nem tudom h hova menjek.4.5 volt az átlagom volt tavaly év végén. Most is így állok kb.
2013. nov. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"Bólyai"


Bolyai. Az apja volt Bólyai, de őt Farkasnak hívták és nem Jánosnak.

2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a suli nevét sem tudod leírni a közelébe se menj! Egyébként szerintem mindegyik nehéz. Az lehet hogy most 4.5 az átlagod,vagy tavaly az volt. Biztosan rontanál mindegyik sulinál. Ha koleszos lennél,akkor a tanulás még könnyen is menne,de ha viszont busszal bejárós akkor nem éri meg annyira. Túl későn érnél haza és a tanulásra már nem lenne időd.
2013. dec. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végül mit jelöltél meg?:)
2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Így utólag válaszolok.:D a Kada a legkönnyebb, a Bolyai nehezebb, a Katona a legnehezebb.

Katonás vagyok, 5.00 átlaggal kerültem be anno 6 osztályosba, de hetedikben már elég sok négyesem lett, és nagyon nehéz volt megszoknom, hogy sokkal nehezebb mint az általános, de egy év után simán bele lehet jönni. Viszont nagyon tanárfüggő suli, tehát vagy nagyon rosszat fogsz ki, vagy nagyon jót. Sajnos csökken a színvonal, illetve az Arany János Program osztályai igen kivételezettek. A végzős tanulmányi eredmények viszont nagyon jók, és a diákok nagy százalékát felveszik arra az egyetemre, ahová menni akar.

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!