Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyakból kell...

Milyen tantárgyakból kell jónak lenni ha gépészmérnök szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Mire hajtsak kicsit jobban? Én kb 8 év múlva végezném el (középiskolás vagyok), szóval 8-10 év múlva is lesz rájuk kereslet?

2013. nov. 10. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

1. mecharonikai mérnök legyél, azzal villamosmérnök, gépészmérnök, és infós állásokat is lehet vállalni


2. Elég tág fogalom az, hogy gépészmérnök, 60 millió szakosodás van, de szerintem biztos lesz rá kereslet csak valamelyik irányára kevésbé valamelyikre meg jobban.


3. Fizika, matek, elektrotechnika/mechatronika (ha van)

2013. nov. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Matematika, fizika, és ha van rá módod akkor szakmai tárgyakra brutálisan feküdj rá(műszaki ábrázolás, műszaki mechanika, gépelemek)
2013. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A matekkal szerencsére nincs gondom, és nagyon jó tanárom van, a fizikát kicsit jobban fogom tanulni mert az nem megy túl fényesen.
2013. nov. 11. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mechatrot javaslom, abban van a jövő meglátásom szerint. Esetleg ha érdekel az elektro akkor villamosmérnök.:)
2013. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!