Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar - Angol Tannyelvű...

Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium Balatonalmádi. Vélemények az iskoláról?

Figyelt kérdés

Mennyire jó? nagyon erős, nehéz? rengetegek kell tanulni? (ha te odajársz) Milyen jegyekkel vettek fel és hogy sikerült a felvételid?

Mindent amit tudtok légyszíves írjatok le! Jövőre odaszeretnék menni és kéne segítség!

Ezek a jegyeim amik oda kellenek:

Matek : 4-5 (még nem tudom)

Történelem: 4

Irodalom,nyelvtan: 5-5

Angol: 5

Biológia (mert ezt szeretném választani: 5



2013. nov. 12. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én most kezdtem el, nekem nagyon tetszik, ha szeretnéd, akkor mesélek, írj privit :) lazsálni nem lehet, de nem kell megszakadni :) vagyis eddig nem kellett. Nekem a nyolcadikos bizonyítványom kitűnő volt, a matek felvételim 38, a magyar 45 lett . Amúgy holnap meg 26-án lesz nyílt nap, érdemes eljönni :))
2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!