Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Be tudok kerülni a NeumannJáno...

Be tudok kerülni a NeumannJános Számítástechmikai szakközép-be ezekkel a jegyekkel?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor csak a 6,7,8-félévi jegyek számítanak matekból ,magyarból ,történelemből ,informatikából és idegen nyelvből:


6 7 8(kb az átlagom)

----------------------------------------------------------

Matek 4 4 4


Magyar I 5 5 5

Magyar NY 4 4 5


Töri 4 5 5


Infó 5 5 5


Idegen 5 5 5

Nyelv

(Német)

---------------------------------------------------------

5-3pont

4-2pont

3-0pont

2-az évfolyam elért pontjait nullázza

1-megbukok

_____________Max:45 pont ______nekem kb:40pont


a magyarnál annál ,hogy nézik mert ha irodalomból van egy 5-öm és nyelvtanból van egy 4-em akkor az 2,5pont?


Így kb Hány pontosnak kell lennie a felvételinek?


Ja és járok heti 3 matek és heti 3 magyar előkészítőre és

az 1. helyen fogom megjelölni a sulit.



2013. nov. 18. 15:43
 1/4 anonim válasza:
A fiam gyengébb jegyekkel bejutott. Persze jó felvételit irt.
2013. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 éve még csak 7. 8. félév jegyeit nézték. Nyilván kellene a jó felvételi, de ha még van személyes elbeszélgetés, ott kell meggyőzőnek lenni, és akkor nem zavarja őket az a pár négyes. :) Nekem is volt pár, azóta már le is érettségiztem ott.
2014. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
73 pont lett a felvételim
2014. jan. 27. 21:59
 4/4 A kérdező kommentje:
11. vagyok
2014. márc. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!