Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az OKJ-s tanfolyamok mennyire...

Az OKJ-s tanfolyamok mennyire beváltak? El lehet velük helyezkedni vagy alig?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van ezzel? Esetleg aki most végez ilyet, mit tud róluk mondani?

2013. nov. 18. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak olyanok, amivel hamarabb elhelyezkedhetsz, mint 1 diplomával, de sajnos sok olyan van, ami kb semmire se jó.

Pl. logisztikára ne menj!

2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet ! :)
2013. nov. 18. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszát.
2013. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én azért hozzátenném az ismertséget, pl. ha van egy óvónő ismerősöd esélyes,hogy mehetsz bölcsibe egy okj-s valamivel is, de pl pénzügy számvitel asszisztensivel még ismertség által se lesz biztosan munkád,ott pl. kell a diploma is
2013. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az OKJ-k 90%- semmit nem ér, az az igazság. Akad 1-2, amivel éppenséggel még akadhat is munkád (pl. ápolónő, dajka), de azokkal meg életed végéig nem fogsz 100 felett keresni...
2013. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem egy OKJ-s biszbaszt, de szeptember óta nem találok semmi munkát....

[link]

2013. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!