Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy OKJ képzés hogy folyik?...

Egy OKJ képzés hogy folyik? Minden nap be kell járni? Hány órát kell ott lenni?

Figyelt kérdés

Olyan mint a középiskola, reggel 8-tól 2-ig hétfőtől-péntekig?Vagy máshogy van?Van felelés, dolgozat vagy ilyesmi?

Bocsi ha hülyeségeket kérdeztem.



2013. nov. 21. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a középsuli.
2013. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

meghatározott óra szám, lehet csak a hiányzás...

részvizsgák vannak...

az, hogy hogy kell járni, iskolák függvénye, ill. nappali vagy levelezős képzésre jelentkeztél.

[link]

2013. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de itt sajnos nem írja le ezeket:(
2013. nov. 21. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Felelés is meg dolgozat is van, igen. És milyen 8-tól 2-ig? Én középiskolában se sűrűn szabadultam 14:20 előtt. : / Különben meg, igen, van olyan is, hogy 9 órája van az embernek, mi olyankor du. 4 körül végeztünk, meg volt esti iskola is, még a középiskola részben, mert asszem délelőtt valami sztrájk volt, és tolták lefelé az órákat.
2013. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a nappali okj-s képzés. ha felnőttoktatásban végzed akkor máshogy van. Ott óraszámot kell teljesítened, és akkor jársz be amikor lehetőséged van avagy saját gyakorlati helyet kell keresned.
2013. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi,én nappalira gondoltam.

És csak szakmai tárgyak vannak, vagy mások is?

2013. nov. 22. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen úgy van ahogy az előzőek írják. Mármint csak rész igazszágok vannak.


Ha nappalira mész akkor ugyanúgy bejársz reggel mint eddig. De kettő előtt nem igazán szabadulsz. Ha igen akkor szerencséd van épp. És benn csücsölsz amig vége nincs az óráidnak.

Vannak ahol megbírják oldani úgy, hogy ne legyen nagy különbség attól mint ami a középsuliba volt megszokott. --> van ahol órán feleltethetnek, írathatnak veled és 2-re teljesítened kell legalább. Hamegvan mindenből a kettes akkor mehetsz modul záró vizsgára.

De vannak olyan iskolák ahol úgyvan meg oldva, hogy tanulsz valameddig egy tárgyat vizsgázol meg van kész. /az utóbbiról em tudok bővebben írni mert én nem olyanba jártam/


Vannak olyan okj-k /emelt szintűn tuti/, hogy kell szakmai gyak. akkor jobb esettbe biztosítja az iskola rosszabba keresned kell.


Itt is megvan, hogy miből hány óra van és azt hiszem itt is max 30%ról lehet hiányozni. De nem érdemes. Szerintem az hülyeség, hogy akkor jársz be amikor bírsz nappalin. Jó nem minden tanárfoglalkozik azzal, hogy benn vagy e legalábbis nem annyira szigorúan /persze az a kevesebb/ és ha meg van az az óra számod amennyit lehet hiányozni max akkor kirúgnak.


SZakmai tárgyakon kivül miknek kéne lenniük? Egyébként beírod a google ba azt az okj-t amit keresel mellé azt, hogy tantárgyak és az összeset kiírja, hogy mit fogtok tanulni.

2013. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. nov. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!