Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Rossz jegyet...

Mit csináljak? Rossz jegyet kaptam, és félek elmondani, mert már szinte nem bírom ideggel. Folyton kiabálnak velem. Nem bírom.

Figyelt kérdés

Szinte folyamatos stressznek vagyok kitéve. Anyám, apám, nagymamám kiabál velem mindig, amikor egyest kapok. Megértem őket, és tanulok rendesen annyit amennyit tudok. Viszont folyton azt kérdezik tőlem miért nem értem pedig olyan könnyű. Aztán ők sem értik. Nem is lenne baj, ha szépen beszélnék meg velem ezt, decsak kiabálnak. Tényleg nem bírom már.. hogyan beszéljem meg ezt velük? Segítség..

15/L



2013. nov. 22. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még, hogy csak matekból állok bukásra. A többi mind 3-4-5-ös..
2013. nov. 22. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy a kiabálást meg tudnád úszni. Próbáld tudatosítani magadban, hogy valószínűleg csak azért kiabálnak, mert gőzük sincs, hogyan segítsenek neked. A matektanár amúgy jól magyaráz? Tőle is kérdetnél segítséget, ha nem értesz valamit.
2013. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond el nekik és azt is mond el hogy szeretnél matek korrepetálásra járni egy matek tanárhoz, ha tényleg azt szeretnék, hogy jó jegyet hozzál akkor egyet fognak érteni ezzel, velem is ez történt, így vészeltem át a középiskolát, matekból nagyon hülye voltam
2013. nov. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Pont az, hogy a matektanár egyáltalán nem jól magyaráz, nem csak én nem értem, szitne senki..

2. igen, már megmondtam nekik,hogy kéne matektanár, de aztmondták nicsn rá pénz.. ne tudom msot mit csináljak.

2013. nov. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!