Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 éves vagyok. Nagyon jó...

18 éves vagyok. Nagyon jó beszéd mondó képességem van. Mit kezdjek ezzel a tehetségemmel?

Figyelt kérdés
Az iskolában ha megkérnek h tartsak 10perces előadást, olyankor általában megtartom az egész órát! A tanárok és a diákok imádják az előadásaimat, mert a "legunalmasabb témákat is érdekes tőlem hallani" - ahogy ők mondják. Engem kérnek fel minden előadásra és iskolai beszédekre is. Évzárón jobb beszédet mondtam mint az igazgató és még néhány diáktársam is megkönnyezte. Bármiről szivesen beszélek, mert nagyon nyitott vagyok. De ez az egyetlen amihez igazán értek és félek kárba vész tudásom, mert nem tudom mit kezdhetnék vele az életben :(
2013. nov. 26. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj tanárnak, szóvivőnek, nagykövetnek.
2013. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne több ilyen tanár is például! :)

Már ha érdekel a dolog...

2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél értékesítő. Ha olyan jó vagy mint amilyenek mondod magad, és az eszkimót is rá tudod venni hogy vásároljon hűtőszekrényt, akkor az értékesítői pálya a neked való
2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a válaszaitokért és többet át is futtattam az agyamon, mint lehetőséget.

Már csak azt kéne tudnom, h mennyire keresettek az ilyen és hasonló dolgokkal foglalkozó emberek

Ez egy következő kérdésnek jó is lesz :)

2013. nov. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!