Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen könnyebb...

Melyik egyetemen könnyebb bejutni matek szakra, vagy melyik egyetemen jobb?

Figyelt kérdés
Ebben az évben éretségizek. Matek faktos vagyok, és van is eszem is hozzá, illetve érdekel is lány létemre. Gondolkoztam az ELTE-n meg a BME-n is..szerintetek melyik a jobb? Ti hova mennétek?

2013. nov. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyikre se nehéz bejutni, mivel nem magas a ponthatár, kb. max 340. A BME-n bennmaradni nehéz és magas a követelmény, az ELTE-ről meg azt mondják,h kb. lószart se ér, de én nemtom, ezek csak mások véleményei, de már több embertől is hallottam, szal vmi valóságalapja csak van.
2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az eltén a természettudományos tárgyakat jobban tanítják, a BME inkább mérnököket képez ki

szóval elte

az előző pedig hülyeséget írt, azt megnézném, hogy elte matekon hogy marad bent :)

nekem két nagyon jó barátom jár oda, mindketten zsenik, és mégis szívnak vele

2013. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ELTE ttk-s vagyok (csillagász) és nekünk is baromi nehéz a matek,a volt osztálytársam matek szakon van ugyanitt,és nagyon tetszik neki,nagyon részletesen veszenk mindent,és ami jó benne hogy nem "ömlesztve" kapod ,hanem témakörönként vannak óráik pl. valószínűségszámítás,lineáris algebra,és az első félévben rendesen átismételsz mindent,így az is menni fog ami esetleg középsuliban annyira nem volt világos...Az első válaszolóra tényleg ne halgass..Ha természettudományos tárgy akkor ELTE!!
2013. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!