Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételire készülök. Szerinte...

Felvételire készülök. Szerintetek egy gimnáziumba, vagy szakközépbe menjek?

Figyelt kérdés
nem vagyok túl jó tanuló..tavaly 2.8 volt az átlagom, most kicsit jobb lesz szerintem 3,5 vagy max 4,0 (de az már kétséges.) az egyik ötletem a Petőfi Sándor gimnázium lenne, vagy pedig valami szakközép. attól félek hogy nem vennének fel a petőfibe..szóval szerintetek a petőfibe menjek, vagy inkább keressek egy szakközepet? és ha szakközép, akkor milyet? köszi

2013. nov. 29. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez elég gyenge átlag általános iskolában... Ha továbbakarsz tanulni akk inkább gimi, bár az átlag ismeretében nem hiszem ebőbl lenne vmi. Ha tudod,h mi érdekel akkor meg mehetnél olyan szakközépbe.
2013. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem vagy olyan penge, hogy az átlagod kompenzálod egy 70 pontos felvételivel, azt javaslom nézz szakközepet. Az egy nagyon szép dolog ha valaki bekerül gimibe, de abba is bele kell gondolni, hogy ott meg kell állni a helyed. Szakközép iskolák között is vannak nagyon jók, és ha ott belehúzol még lazán felvehetnek felsőoktatási intézménybe :)
2013. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!