Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolóként tényleg többet...

Ápolóként tényleg többet kereshetek majd, mint gyógytornászként? (link)

Figyelt kérdés

Gyógytornásznak szeretnék továbbtanulni. Most vagyok végzős. Viszont elkeserített, amikor megláttam hogy mennyire alul vannak fizetve, ebben a szakmában dolgozók.


[link]


Ez tényleg így van?


Elég hihetetlen számomra, és nem túlságosan ösztönzi az embert. Hiszen a Semmelweis gyógytornász szakirányra összekaparnom valahogy majd a 400 pontot nekem elég nagy küzdés lesz.

Megéri? :(



2013. nov. 30. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ne tántorítson el, vállalkozóként elég jól keresnek, külföldön meg főleg.
2013. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, mivel az ápolóból borzasztó kevés van, gyógytornászból valamivel több. Mint előttem írták, mehetsz külföldre is, mindkét szakmával el tudsz helyezkedni. Én is azt javaslom, ne ez alapján dönts. Szerintem az már régen rossz, ha a leendő fizetésed alapján választasz - és mindezt egy jelenlegi statisztika alapján ítéled meg, ami lehet hogy meg is fog változni arányaiban, mire odáig eljutsz, hogy megszerzed a diplomát. Válaszd azt, ami közelebb áll hozzád.
2013. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!