Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem lehet a szabad...

Miért nem lehet a szabad bölcsészeti kar elvégése után elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
MIÉRT MIÉRT MIÉRT??! Mindenhol azt látom, hogy akik ki merik ejteni a szájukon a szabad bölcsészetet, egyből leordítják a fejüket. Egy igazi indoklást szeretnék végre látni, vagy egy olyan ember válaszát, aki TÉNYLEG a mekiben dolgozik a szabad bölcsész diplomájával. Nagyon kíváncsi vagyok. És egyáltalán, ott mit tanulnak? És hány évig?

2013. dec. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Igazából elég ha megnézed az álláshirdetéseket! - a tények magukért beszélnek.

Én lassan egy éve nézegetem az állásokat, de még egyetemista vagyok más szakokon. Kb egyet sem találtam ahova ilyen végzettséget kértek volna. A legközelebb, ami volt ehhez a szakhoz az az etika tanár volt nagyjából 1-2 havonta és ugye ehhez kell egy másik tanári szak is. Ön magában ez sem ér sokat.

A miért-re pedig a válasz - nincs pénz!!!!! - vagyis, ami van azt nem olyan munkahelyek létesítésébe fektetik, ami a közművelődést, művészetet szolgálja mert ez lassan és minimálisan térül csak meg azaz szinte csak szellemi profitot hoz.

2013. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem kar, hanem szak
2013. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne szüntetni tényleg
2013. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó hülye nevet adtak neki

Aki kitalálta

2014. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!