Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztnek szeretnék...

Mentőtisztnek szeretnék tanulni hogyan tovább?

Figyelt kérdés

3.as vagyok gimnáziumba és most döntöttem úgy h elmegyek biológia fakultációra h emelt óra számban és bővebben tanuljam a biológiát mert úgy néztem utána h kell érettségi bioszból meg rosszul az nem jön egy egészségügyi ághoz. igazábol nem is tudom h miből kell érettségit tenni hozzá meg h hány ponttól vesznek fel. Annyit tudok h jó elötte ha elvégzi az ember az elsősegélyt és jó állóképesség sem rossz. Meg ha jól tudom mentőápoló után lehet mentőtisztnek tovább tanulni.

aki tudja ezt folyamatot kérem írja le nekem mert végig néztem és kérdeztem mindent de ennyit tudtam meg és még így se világos



2013. dec. 5. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Első körben tanulj meg helyesen írni.

Képzeld, mi történne, ha a bevitt beteg kartonjára "tranzfúzió" helyett "infúzió"-t írnál.

2013. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést de az "transzfúzió"
2013. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt becumiztam XD


Tőlem kapod meg a zöldet, haver.

2013. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tényleg vicces egy komoly szakma után érdeklődni olyan stílusban és helyesírással, ami facebook-os színvonalú kb.
2013. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
orvosegyetemek egészségügyi főiskolai szakjain képezik a mentőtiszteket.
2013. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!