Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három hét alatt hány vizsgára...

Három hét alatt hány vizsgára lehet felkészülni, ha a három hét alatt nem lesz vizsgám?

Figyelt kérdés
(egyetemen)
2013. dec. 6. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik ujjamból szopjam elő, hogy milyen szakon? Mert nagyon nem mindegy. Büfészakon 3 hét alatt 6 félév vizsgáira is fel bírnék készülni, orvosin max 1-2 vizsgára.
2013. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oda ne rohanjak... Nekem három hét alatt lesz összesen 7 vizsgám, mégis fel fogok tudni rájuk készülni. Nyilván azért, mert már időközben is tanultam, nyilván azért, mert ahelyett, hogy ide kérdéseket írogatok ki, beosztom az időmet, eltervezem, mit mikor tanuljak meg. Ha egyetemre jársz, elég jó lenne, ha tudnád, hogyan tanulsz, mennyi idő kell mennyi anyagra stb. Ezt mi nem tudjuk helyetted. Bár a kérdésedből ítélve olyan szinten lehetsz, amivel nem biztos, hogy ez a három vizsga sikerül.
2013. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ki kérte, hogy rohanjál bárhova is? Első vizsgaidőszakom, nem értem, mire fel ez a támadó hangnem, meg büfészakozás, és ,,bezzeg nekem milyen sok lesz" hülyeség. Mindenesetre gratulálok, hogy egy egyszerű kérdést így tudtatok lereagálni, Ti biztos magasan az átlag felett vagytok. Ja, és második: ez nem éppen egy kifejtett kérdés, mindenesetre kevesebb időmbe telt kiírni, mint neked megírni ezt a trollkodós választ. Gondolom, egyéb kérdésekre is így reagálsz, biztos szörnyen bölcs és okos vagy. Nekem 8 vizsgám lesz három hét alatt, és a kérdésben nem volt semmi olyasmi, hogy lehetetlenül soknak tartom a vizsgáim számát.

No mindegy, kár reagálnotok erre, törlöm ezt a kérdéseim közül. Leszív minden ilyen rosszindulatú, elszállt reakció. Elszomorító, hogy a magyarok között egyáltalán nem ritka a nagyképű hozzáállás a semmire fel.

2013. dec. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!