Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2. alapképzés is lehet ingyenes?

2. alapképzés is lehet ingyenes?

Figyelt kérdés
Elvégeztem már egy alapképzést és egy mestert is. A BA-t költségtérítésesen kezdtem, utolsó évre vettek át államira, mester állami volt, elvégeztem mind a 4 félévet. Ez összesen 6 félév államin. Így még tudok államilag támogatott alapképzésre jelentkezni? Vagy államilag támogatott felsőoktatási szakképzésre?

2013. dec. 12. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mindegy mennyi féléved maradt hátra, ha van már papír a kezedben akkor utána már csak fizetősre tudsz menni.
2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem régen változtatták meg ezt. Most már az számít, hogy mennyit használtál el a 12 államilag támogatott félévből. Tehát mehetsz nyugodtan államira, még van 6 féléved, amit felhasználhatsz a felsőoktatásban olyan képzésre, amilyenre szeretnéd.
2013. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hűha, az jól hangzik. Hova van ez leìrva?:)
2013. dec. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!