Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudom, melyik OKJ-s...

Honnan tudom, melyik OKJ-s képzés jó?

Figyelt kérdés

Mert ha a google-n keresek, nagyon sokat bedob, és honlap alapján nem tudom, melyik képzés jó. Szeretnék dolgozni is abban a szakmában, amit elvégzek, ezért szeretném azt jó képzésben megszerezni. És nem akarok pénzt kidobni.

Hogyan válasszak?



2013. dec. 13. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra a legfontosabb, hogy szeressem, amit csinálok, és hogy passzoljon az életvitelemhez a munka, amit később végezni fogok. Ha ez megvan, akkor meg végül is mindegy, hol tanulod, rossz és jó tanárok mindenhol vannak vegyesen. Érdemes körbenézni az intézményben, megnézni a felszereltséget, egy-két szót váltani a tanárokkal, megfigyelni a faliújságot, a mosdót... Az is fontos, hogy van-e pénz további kiadásokra, vagy nem, mert egy fotográfus szakon pl. elvárják, hogy legyen egy spéci géped. Meg az is, hogy látsz-e fejlődési lehetőséget a szakmában, tudsz-e később továbbmenni vele, vagy egyáltalán akarsz-e.
2013. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd be az adott suli mellé,hogy vélemények.

Egyébként sajnos nem nagyon fogsz olyan helyet találni, ahol csak pozitív a kritika, de ahol nagyon rosszakat írnak, azt értelemszerűen el kell kerülni.

2013. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi 1, de nem az első szakmám lesz, mert eddig vendéglátásban dolgoztam, amit nagyon szerettem, de most itthon vagyok a kisfiammal, és ezért szeretnék másik szakmát(lassan 30 évesen), mert ebben már nem tudok tovább dolgozni.

2, a te tanácsod megfogadom, talán úgy többre megyek.

2013. dec. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!