Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser alapképzésrő...

Műszaki menedzser alapképzésről valaki valamit tud mondani, aki benne van/volt? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én a Debreceni Egyetemen néztem, az lenne közel, de aki máshova jár, az is írhatna.

2013. dec. 16. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a műszakis szakok közül ez az egyetlen olyan szak aminek nincs értelme.


Ha ilyesmit akarsz tanulni inkább keres valami mérnöki szakot.

2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én műszaki menedzser szakra járok a Pannon Egyetemre. Ez a hülyeség amit a mérnökök mondanak,(mert ugye a mérnök mindenkit lenéz, mert mérnök, és ők állnak mindenek felett), hogy büfészak és semmire nem jó. Csomó álláshirdetés is van, és nem egy embert ismerek akiket külföldre is felvettek. Ugyanazt tanulom mint a mérnökök(matek fizika anyagtudomány stb), és ugyanazt mint a közgazdász(jog,makrógazdaságtan,számvitel stb). Én úgy gondolom, hogy aki szeretni fogja ezt a szakmák, az el is fog benne helyezkedni. Ismerek olyan mérnököt, aki a tesco-ban árufeltöltő...Ennyit erről:)
2014. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!