Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tankönyveket ajánlotok...

Milyen tankönyveket ajánlotok felkészülés szempontjából az egyetemi felvételire kémiából?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy a Mozaik kiadó könyvei nagyon jól feldolgozzák az anyagot,de a Villányi könyvek is népszerüek.Melyeket ajánjátok,amelyből alaposan fellehet készülni és minden apró dolog megérthető,feladatok megoldási menete stb..Egyébként a SZTE kémia alapszakra tervezek menni.
2013. dec. 17. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetemi felvételi=emelt kémia érettségi (vagy lehet elég a közép is, ha másból csinálsz emeltet, vagy megvan a pluszpontod máshogy). Keress rá így, ezer kérdés volt már, ahol tanácsokat adnak.

Én a Mozaik 11-12-ből és a Villányiból tanultam (Kémia a kétszintű érettségire és Ötösöm lesz), egyik téma egyikben volt jobb, másik a másikban, de inkább ízlés dolga, amelyik neked szimpatikusabb. Az Ötösöm lesz mondjuk mindenképp jó, abból szerintem nincs olyan, aki kellő szorgalommal ne tanulhatná meg a számolásokat.

2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Sok könyv után kerestem,néztem melyik lenne a jobb,de megpróbálom az általad ajánlottakból tanulni
2013. dec. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!