Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek a szemere bertalan...

Marcell0001 kérdése:

Felvesznek a szemere bertalan miskolci iskolába fotografusnak ha a fizika 1 a többi 3 meg 4?

Figyelt kérdés
nem részletezem miért lett 1 a lényege felvesznek vagy nem

2013. dec. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel írni sem tudsz nem hiszem.
2013. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ugye a fizika magában foglalja az optikát is ami viszont alapkövetelmény egy fotográfusnál. :)
2013. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fizika az alap, elég könnyű tantárgy! Nem értem akkor, hogy hogy lehetsz 1-es, ha még én is 4-es vagyok belőle, pedig nem mindent értek. :D Vagy csak szimplán lustaság? "-Nincs kész a házid? 1-es!" ? :D

Mint ahogy a második válaszoló mondta, a fizika az kell hozzá. Ne reménykedj nagyon... Vagy meg javítsd ki legalább 2-esre! Csinálsz egy HD-t csupán "szorgalomból", jelentkezel órán, és csendben végigülöd dolgozva, magyarul nem beszélsz és csinálod a feladatokat. Ennyi az egész... Nem nagy dolog. Vagy kérdezd meg a tanárt, hogy nem javíthatsz e pl. úgy, hogy írsz egy dolgozatot az eddig vett anyagokból vagy éppen a mostaniból. De már készülj fel az anyagból, mielőtt megkérdezi, mert lehet hogy akkor irat veled majd... Egyébként én is nézegettem a sulit...meg ezt a szakot...

2014. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Szemere optikát jelöltem utolsónak mint "tutit". Mert 5-ik lettem az optikus szakon (ideiglenes rangsorban). De szerencsére felvettek az első helyen megjelölt gimnáziumba. (Diósgyőri Gimnázium)


NA a lényeg hogy a fizika jegyet nem nézik a felvételinél. A matek,magyar nyelv,irodalom,történelem és az idegen nyelv jegyeit nézik!

2014. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!