Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van arra lehetőség, hogy egy...

Van arra lehetőség, hogy egy másik egyetemen teljesítsek 1 tárgyat?

Figyelt kérdés
Nálunk nem indítják köv. félévben, de nem akarok csúszni, és ezért kérdezem. Egyébként sincs meg az előfeltétele, és gondoltam ha egy másik intézményben más előfeltétellel indul, akkor jó lenne. Van ilyesmire lehetőség?
2013. dec. 18. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy másik egyetem hallgatója is vagy,akkor semmi akadálya. ha nincs máshol jogviszonyod,akkor nincs ilyen lehetőség
2013. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hallgató vagyok valahol, és aktívon! Áthallgatásra gondolok, csak nem tudom mi a menete :/
2013. dec. 19. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
campus kreditként elképzelhető az áthallgatás szerintem. keress rá, vagy talán a legjobb megoldás a to. de amúgy honnan tudod már most,hogy milyen szakokat fognak keresztfélévben indítani?
2013. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy milyen tárgyakat, nem? :) Ennél a tárgynál előző félévben kiírták, hogy nincs keresztfélév, csak ősziben indul mostantól. Innen tudom.
2013. dec. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!