Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan szerezhetnék újra...

Hogyan szerezhetnék újra tanulói jogviszonyt?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok/tam, 11 évfolyamra, 18 évesen, családi zűrok miatt begyűjtöttem a 30 igazolatlant és január 7-től megszűntetik a tanulói jogviszonyom.


Félreértés ne essék, nem a családipótlék miatt siratom meg, a családi zűrök közben diákmunkát is csináltam, mert nincs pénz a háznál, és azt szeretném továbbcsinálni azért kell a jogviszony. Nem ingyenélősködni akarok, csak éretségit és amíg megnem szerzem diákmunkát...


Aki tud kérem segítsen, valami megoldás csak van erre, előre is köszönöm!

Szó szerint életet mentene..



2013. dec. 20. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha másik iskolába mennél ?
2013. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem gátolja meg, hogy esetleg máshol felvegyenek?
2013. dec. 20. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
a helyi Munkaügyi központban nézd meg,sűrgősen érdeklődj,hogy Januári,Februári kezdéssel indítanak -e OKJ-és Felnőtt képzéseket (államilag támogatott) esetleg olyat,amiért még pénzt is kapnál,minimál bér csekély százaléka,Vagy ha ez sincs,akkor nem marad más,Kérj szociális segély-t,és ha kiközvetítenek,akkor többet is kereshetsz mint 22ezer FT per hó.Más megoldás nem nagyon van,vagy nézhetsz valami raktári,szalag munkát,ahhoz elég 8általános is...
2013. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy ha estire jelentkeznél ? és mellé valami alkalmi munkát vagy ilyesmit keresni
2013. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aha,és miből fizesse ki az estit? méghozzá az nem olyan mint a munkahely,hogy utólag kell fizetni... ha már nem jártál be,és kib@@ztak,akkor idd meg a levét..bocs,de Diákmelót nem tudom,hogy vállaltál így...Annyi embert ismerek,mindenki megtudta oldani a beosztást,hogy suli mellett tudják csinálni..azt meg nem hiszem ,hogy reggeltől estig alkalmaztak...


Beszéld meg az igazgatóddal,akkor...hogy nagyon bánod,nem lesz több ilyen,kellett a pénz,amiatt nem jártál be,ha kell alázkodj meg,mond azt hogy nem volt mit enni,talán megenyhül az iskolavezetőség,és nem rugnak ki....

2013. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ott a pont, nincs pénzem levelezőn vagy estin elvégezni, ha nem sikerül sehogy sem visszaszereznem a jogviszonyom keresek valami munkát, és jövőre retry...


Egyébként nem azt írtam, hogy a meló miatt történt, hanem hogy gondok voltak itthon, és én ezt nehezen kezeltem.

2013. dec. 20. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az estit segélyből fizettem mert a szülők nem tudtak támogatni meg közmunkából
2013. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!