Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri kereskedele...

Szerintetek megéri kereskedelem és marketing szakra olyannak menni-e, akinek nincsenek gazdasági ismeretei?

Figyelt kérdés
...Mert ugye érettségi követelmények közt szerepel az is, és mennyivel lehet nehezebb annak, akinek nincsenek ilyen ismeretei??? :S (bár ezt úgy mondom, mintha ettől függetlenül lazán felvennének XD X( )
2009. nov. 26. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Van ott még más érettségi követelmény pl. matematika, történelem, egy idegen nyelv. Én is hasonló helyzetben voltam, bár nem ezen a szakon és már túl vagyok a BA-n. Nem érzem, hogy hátránnyal indultam voltam
2009. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!