Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik e-felvételin intézték a...

Akik e-felvételin intézték a fősulis, egyetemi felvételit, azok tudnának nekem segíteni, hogyan kell elintézni?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lenne szükségem, hogy igen részletesen leírjátok hogyan kell. Természetesen utánanéztem több helyen is hogy hogyan kell, de nagyon keveslem az információt... szinte csak címszavakban említik a menetét.

2013. dec. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Minden egyes lépésnél kiírja, hogy mit kell csinálni. Ha neked nem elég egyértelmű, akkor ott gondok vannak.
2013. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg nem értem én sem, hogy ezen mi olyan bonyolult?! Regisztrálsz a felvire, aztán az e-felvibe, beszkenneled a bizonyítványokat, stb. kitöltöd az adatokat, aztán jelentkezel.
2013. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És pl ha banki átutalással szeretném megfizetni a jelentkezési díjat az hogyan működik? Melyik bankba kell bemenni és mi ilyen esetben a cím?
2013. dec. 25. 16:37
 4/4 anonim válasza:
Ha utalni szeretnéd a pénz, akkor bemész ahhoz a bankhoz, amelyiknél a számlád van a bankszámlaszámmal és ott mondod, hogy utalni szeretnél, kapsz egy szelvényt, azt értelemszerűen kitöltöd és ők a pénzt elutalod. Kapni fogsz egy papírt az utalásról, azt be kell scannelni és feltölteni a felvire.
2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!