Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapvetően nehéz kiigazodnom...

Alapvetően nehéz kiigazodnom az új osztatlan tanárképzésen. Megjelent a 2014. szeptemberében induló képzések listája is. Próbálom megfejteni, mit jelenthet az alábbi mondat? Mindkét szakomon középiskolai tanári végzettséget szeretnék szerezni.

Figyelt kérdés

Az intézményben az első szakon szerezhető általános iskolai vagy középiskolai tanári szakképzettség, a második szakon csak 4 + 1 éves képzés folyik.


Vagyis az első szakom lehet csak középiskolai a második pedig csak általános iskolai?



#felvételi #tanárképzés #2014. szeptember
2013. dec. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,mindkét szakon szerezhetö középiskolai végzettség igy viszont 5+1 év
2013. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4+1-gyel csak általános iskolai tanár lehetsz. Valószínű valami könyvtáros, vagy hon- és népismeret tárgyról lehet szó. Milyen szakos akarsz lenni?
2014. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*bocsi #2-es vagyok: tárgyról=szakról... este van... :D
2014. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yoda103 válasza:
Nekem ugyan ezen a mondaton akadt meg a szemem, én osztatlan tanárképzésen szeretnék Informatikatanár-média szakot.Akkor most a középiskolaihoz kell az 5+1 év... vagy mi van? :)
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!