Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fejezzem be a gimnázium...

Hogyan fejezzem be a gimnáziumot 0 anyagi támogatással hajléktalanként?

Figyelt kérdés
(nem szeretnék még meghalni, se képzetlenül maradni, önhibámon kívül)

2013. dec. 27. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Miért nincs támogatásod?

Írhattál volna egy kicsit bővebben is...

2013. dec. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 leszek. Mert mindenki útál és azt akarják hogy meghaljak.
2013. dec. 27. 02:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet, biztosan nem utál mindenki. 19 évesen még nem késő befejezni az iskolát. Most vagy a legjobb korba. Nehogy már pont most add fel!
2013. dec. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na mesélj szépen legalább 6 mondatot. Mi történt?
2013. dec. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de tényleg írj kicsit bővebben, felcsigáztál!

tehát miért utálnak? mármint otthon? és mi az oka? mi történt?


sajnos el tudom hinni neked, de azért nem akarok itt hibásan tippelgetni, mert nem olyan rég egy 16 éves meleg kissrác mesélte h kivágták otthonról, amikor elmondta a dolgot, és kb ugyan ilyen helyzetbe került. mondjuk az ilyen szülő ellen tuti eljárást indítanék, de mindegy, csak azért írom, h tehát van ilyen, tudom.


Nálad mi az ok tehát? Mi történt?

2013. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és tényleg írj vmit, ha akarsz látni érdemi ötleteket, mert ha 18 elmúltál, ugye egész más a helyzet, és sokkal kevesebb a lehetőség, szal lényeg a lényeg h muszáj ismerni a helyzetedet ahhoz h tudjak rá válaszolni!
2013. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol alszol?
2013. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig hova jártál?
2013. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha debreceni lennél véletlen, írj nekem privátot, mert eléggé tisztában vagyok az itteni szoc. rendszerrel, és segíthetek. Tanáríid tudnak e a dologról. (én is ilyen helyzetbe kerültem 19 évesen és tanúsíthatom, hogy a tanárok ha nem állnak ki mellettem akkor nekem annyi lett volna.) Tényleg írj kicsit bővebben, ha tudsz!!! hátha tudok ötleteket mondani!
2013. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
60%
Hajléktalanul a Harvardon szeretem ezt a filmet ,csak nem innen jött az ötlet?màrmint a kérdés,kamu.
2013. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!