Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol található az országban...

Hol található az országban (melyik főiskolán, egyetemen) különleges nyelvi szak? Vagy valami ami nagyban kapcsolódik a nyelvekhez

Figyelt kérdés
Van értelme ilyet végezni? Jogról mennék át, nem megy és nem szeretem, nyelvérzékem viszont van (a latin ott is megy,angolt és németet meg korábban tanultam már)Különleges,ritka nyelvek is nagyon érdekelnek.
2009. nov. 27. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Különleges,ritka?:))


Hmmm,szerintem ha ügyi vagy mehetsz japán szakra,nem kell előtudás hozzá és ha ügyes vagy és kijutsz szerencsés leszel:)Japán a világgazdaság második legjobb országa,de már kezdi kilökni az Usa-t:)

2009. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezen én is nagyon gondolkodom...csak pesten van?
2009. nov. 27. 14:25
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem igen sajna...én pécsi vagyok de bárhová elmennék csak ha lehet ne pest legyen
2009. nov. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!