Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Képi diagnosztikai és interven...

Képi diagnosztikai és intervenciós asszisztensi képzést lehet tanulni valamelyik Budapesti Egyetemen estin vagy levelezőn?

Figyelt kérdés

Vagy RTG asszisztenit!!

Nem tudnék nappalira menni, mert dolgozom,így csak felnőttképzésre tudnék menni.


2013. dec. 31. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez egy meglehetősen ostoba kérdés kedves kérdező. Természetesen nem lehet. Az egészségügyi képzések 90% nem indul levelezőn pont azért, mert nagy a gyakorlatigényük.

Ez kb. olyan mintha azt kérdeznéd orvosira lehet e levelezőre menni.

2013. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam sajnálom. Kerestem én mindenhol és nem találtam, talán pont ezért. Köszönöm a választ!! BÚÉK.
2013. dec. 31. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező..és persze 1-es rossz információt adó válaszadó..

Lehet levelezőn tanulni Képi diagnosztikai és intervenciós asszisztensnek, csak 2013 szeptembertől megváltozott a neve most orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus [képi diagnosztikai és intervenciós] szakként fut ez a felsőoktatási szakképzés Az másik kérdés hogy Pesten csak a SE-n van Egészségügyi Kar és ott felsőoktatási szakképzést nem indítanak így ezt a képzést se, de pl. múlt évben indult ez a képzés levelezőn a PTE-n előtte sok éven az SZTE-n volt ilyen képzés. Megnéztem a felvin a PTE Kaposvári intézményében lesz levelező 2014 szeptembertől is..

(egyébként az eü BSC alapszakokon csak védőnő és gyógytornász szakon nincs levelező..az összes többi szakon van levelező...igaz szakirányú munkakört kérdek a levelezőhöz de az sem általános mert pl. pont pesti SE ETK-ra lehet levelezőre jelentkezni bármilyen szakmai előképzettség és meglévő munkakör nélkül)

2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!