Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon el vagyok keseredve van esélyem továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Egy elég erős suliba járok (gimnázium) sajnos nagyon sokat követelnek tőlünk más sulikba nincs ilyen átlagban persze van még sok erősebb suli.. napi 2 dogát írunk átlagba ..

Nos én biosz tagozaton tanulok abból tennék emelt érettségit + kémia fakt ( azzal is lehetne emeltezni de nem igazán megy butának érzem magam.. ÉS HOSSZÓTÁVON NEm akarok vele foglalkozni) esetleg középszinten vagy emeltezzek? még nyelvvizsgám sincs és pénz sincs jelenelg,h kifizessük..+ tanár.. hova menjek milyen szakra?


2014. jan. 2. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Na akkor..

Kell egy cél!

Mi akarsz lenni,mi az álmod? Diplomás wc takarító? Esetleg orvos? Dönts..

Azután még van 4 hónapod.

Gyerünk ülj le és tanulj,nem számíthat más most,csak a tanulás.

Rendesen tervezd el hogy milyen nap mit tanulsz.

Csinálj tanulás tervet.

Hétvégén érettségiket oldasz meg,amit nem értesz utána jársz.

4 hónap múlva ott lesz a zsebedbe a min. 80%-os emelt biosz érettségi,és akár a 90% körüli kémia érettségi.

Nem kell sírni(nem fogok kedvesen beszélni mert az nem ér semmit.)

Azután mehetsz oda ahova akarsz,ehhez még pénz se kellett...

(duplázással elég jó helyekre juthatsz be)

2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudom hova akarok menni semmi célom csak tengődök a világban olyan munkát szeretnék majd,ami jól fizet és nem kell iylen rossz körülmények között élni,mint itthon hogy 15 fok sincs a szobámba legtöbbször..
2014. jan. 2. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Miket szeretsz csinálni?

Amíg nincs célod,kb. ez fog várni rád is...

2014. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

háát szeretek kapcsolatokat építeni vagyis társaságban lenni csak nagyon nehezen megy mivel nagyon szorongós vagyok

szeretem a biológiát szinte mindent érdekel ezen belül főleg a genetika

de nem tudom minek kéne érdekelni engem nem nagyon érdekel semmi és ez is baj ugye? mitl lehet ez?

2014. jan. 2. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

válassz biosz-kémia tanárszakot, nem kell egyemelt sem

a kémia hiányszak ezért komoly ösztöndíjat lehet kapni /lehet pályázni Klebersberg ösztöndíjra/+ kaphatsz szociális ösztöndíjat is

2014. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar hosszútávon a kémiával foglalkozni -ahogy írta is-, akkor a kémiatanár nem a legjobb.
2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért javasoltam a tanárszakot, mert úgy érzékeltem, hogy anyagi problémák is vannak és ezek is szerepet játszhatnak a tovább tanulásban. Esetleg még dietetikus, gyógytornász, biológus
2014. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!