Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki adjon már valami jó...

Valaki adjon már valami jó kis ötletet léci minek tanújak tovább? Mert nekem fogalmam sincs sajnos.

Figyelt kérdés
Na most az a helyzet hogy nagyon semmi nem érdekel különösebben. Csak az hogy jól keressek. A programozás melón gondolkoztam de után olvastam hogy nagyon nehéz időigényes és rettenetesen unalmas. Ja meg gimibe járok olyan 4 es tanuló vagyok. Nem vagyok annyira hülye gyerek de azért okosnak se mondanám magam. Szóval írnátok néhány dolgot hogy minek lenne érdemes tovább tanulnom ?
2014. jan. 4. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre ne menj tanulni, ahol írásra-olvasásra szükség van. (léci, tanújak, után olvastam, 4 es, írásjelek hiánya).


Ha csak az érdekel, hogy sokat lehessen vele keresni, akkor semmit ne tanulj. Akkor legyél gazember. Ehhez a mesterséghez elég annyit tudni, hogy hol van a pénz, s hol vannak a haverok.


Semmi nem érdekel. Akkor mégis mit javasoljunk? Az ami ma kurrens, holnap felesleges lesz. Alig ismert foglalkozások később a legjobbak közé tartozhat. Ha csak a pénz érdekel, semmi más, boldogtalan leszel egész életedben.

A számítástechnika nem unalmas. Főleg nem napjainkban, amikor robbanásszerű a fejlődés. Kétségtelen, hogy nagyon sokat kell tanulni.

2014. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Jól akarsz keresni, méghozzá úgy, hogy a munkáig vezető út ne legyen nagyon nehéz és időigényes... Nem fogod vinni semmire...
2014. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a szamitastechnika tenyleng nem uncsi.. es raadasul nem is nehez.. csak azt is mint minden mast el kell kezdeni valahol... am ha a penz erdekel tanulj tözsdet vagy menj bankarnak.. vagy hadonlok.. az sokat keres.. am a logopedusok is baromi sokat keresnek vagy a gyogytornaszok.. bar sztem a bankaros valtozat jobban hangzik.. ;)
2014. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grim13 válasza:
amit szeretsz az sosem uncsi, de az infó tényleg nehéz ... (vannak kivételek) ha sokat akarsz keresni kevés melóval menj politikusnak, de ahhoz nem kell iskola tehát végül is előttem szólónak igaza van gazember kell legyél
2014. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ha a pénz érdekel akk menj katonának. Bírd ki azt a 15 vagy mennyi évet amit dolgozni kell aztan meg mant 30-35 évesen ki leszel nyugdíjazva és jó kis nyugdíjat kapsz.
2014. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!