Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jegyekkel vesznek fel...

Milyen jegyekkel vesznek fel a Hengersor utcai szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
/ Pestszentlőrinci közgazdasági és informatikai szakközépiskola/

2014. jan. 4. 22:16
1 2
 1/15 anonim válasza:

Elég gyenge osztályzatokkal is simán bekerülsz, aztán valahogy átsegítenek az érettségin és az ott megszerzett tudás birtokában ne is álmodj egyetemről, főiskolánál is max egy fizetős legalja helyre tudsz menni...

Ismerősöm alaposan megjárta a Hengersorral, mondta, hogy már 9.-ben ott kellett volna hagynia és átmennie másik suliba.

2014. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) 2,3,4 jegyekkel felvesznek ?
2014. jan. 8. 20:12
 3/15 anonim válasza:
Simán, de a helyedben én az utolsó helyre írnám be a Hengersort a felvételin.
2014. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)rossz iskola ?
2014. jan. 18. 16:32
 5/15 anonim válasza:
Az bizony. A hírnevéről annyit, hogy sokan azt se tudják, hogy létezik, aki pedig igen, az csak annyit tud mondani, hogy régen jó szakközép volt. De annak már bő 20 éve.
2014. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy senki sem ismeri ,nem hires iskola . de nekem így elsőre szimpatikusnak tünt.
2014. jan. 21. 14:23
 7/15 anonim válasza:

Ha akarsz valamit magaddal kezdeni (nem egyetemre gondoltam) akkor ne a Hengersorba menj! Elpazarolsz 4 évet és majd 18 évesen jössz rá, hogy az ott megszerzett tudással még egy OKJ is kemény lehet, nemhogy egy fizetős főiskola.


A szakközépiskolák egyébként alig érnek valamit, menj inkább gimnáziumba, majd ha utána szakmát szeretnél, válassz OKJ-t, esetleg főiskolával próbálkozz meg, ha nagyon biztos vagy a tudásodban. (persze ezt ráér majd később eldöntened)

Azért írom ezt, mert nem akarom, hogy ugyanazt a hibát kövesd el, mint az ismerősöm. Ha voltál nyílt napon, vagy megnézted az iskola honlapját, az nem elég információ ahhoz, hogy az iskola "sötét titkai" kiderülhessenek. Olyankor mindig a legjobb arcát mutatja mindenki és nem a legbalhésabb osztályba vezényelik a nézelődőket értelemszerűen.

Ezt általánosságban értem, bármelyik iskolára igaz. Az. amit az iskolák mondanak magukról, az esetek többségében nem teljesen felel meg a valóságnak.

2014. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leirtad de nem azèrt szeretnèk abba az iskolába menni ,hogy kèsöbb azt dolgozzam. Nekem csak az èretsègi kell hogy tovább menjek OKJsra.Mást szeretnèk majd dolgozni csak szimpatikusnak tüntek az ottani emberek de lehet hogy igazatok van..
2014. jan. 21. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok még 2016-ban is megállják a helyüket. Nagyon rossz iskola, senkinek nem ajánlom! Nagyon megbántam, hogy anno ezt a "gyermekmegőrzőt" választottam...ha idejössz, számíts rá, hogy új, hasznos ismereteket nem igazán fogsz szerezni. A 4 év alatt csak sodródsz az árral, aztán hirtelen a nyakadban lesz az érettségi....ahol szépen elfogsz hasalni. Még van egy évem itt, de már előre látom a lehetőségeimet....Aki rosszul választott (ide jelentkezett), amint teheti váltson iskolát! Hidd el jobban jársz!
2016. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kérdező pedig remélem hallgatott az előttem szólóra, és nem lett végül Hengersoros diák......!!!
2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!