Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenesen már nem tudok...

Ingyenesen már nem tudok letenni egy szakmát?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok(férfi), jelenleg gyártósori munkás.

Van egy érettségim utána akartam letenni egy szakmát de 2x is elhasaltam mert nem figyeltem oda és nem foglalkoztam vele(aztán elegem lett az iskolából és elmentem dolgozni).

Havi 80-90ezerből nem lehet új életet kezdeni ezért szeretnék valami szakmát letenni.

Tudok valahol tatabányán ingyenesen letenni egyet,akár levelezős akár nem a lényeg hogy ne 2éves legyen.

?


2014. jan. 5. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

vannak különböző okj-s képzések, én ezeket ajánlanám neked

ezek közt van fizetős és van, amit támogat az állam

mikor elkezdted anno a szakmát, akkor az mi volt? mert ha pl okj, akkor ugye lehet h veszítettél államilag támogatott féléveket

aztán okj-s lehet közép ill. felsőfokú is...


milyen terület érdekelne? (mert úgy könnyebb segíteni, ha ezt tudjuk) :)

2014. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elektronikai technikus meg utána gépgyártástechnológiai technikus és inkább ezek érdekelnének vagy a számítógép mert pl ezek a bérszámok meg matek ez nem nagyon megy
2014. jan. 5. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg villanyszerelő+nyelv?

kint nagyon keresik őket, de itthon is keresett szakma


van ismerősöm, aki elektrotechnikus (automatizálás), elvégezte a villanyszerelő okj-t (bár fizetős, 9 hónap, 300.000 részletekben) és most nagyon jól keres

de simán elektrotechnikusként is el tudott volna helyezkedni és nem lett volna rossz a fizetés sem


egyetemre is jár levelezőn (államilag támogatott) villamosmérnöki szakra


egyetem mellett csinálta meg a villanyszerelő okj-st és mellette dolgozott is villanyszerelő mellett

2014. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem kényszerszakma volt az elektró....egyáltalán nem értek hozzá....vektorábra stb...
2014. jan. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!