Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon belül hol...

Magyarországon belül hol vannak olyan felsőoktatású iskolák, ahol állattényásztő mérnöki szak van? Ezen belül lovakról is lehetne tanulni?

Figyelt kérdés
Olyanok segítségét szeretném kérni, akik ilyen iskolában járnak. Helyileg hol található? Milyen maga az iskola? Milyen tantárgyaik vannak? Jól érzik-e magukat ott? Milyenek az elvárások? Értelmes válaszokat légyszíves, nagyon kíváncsi lennék bár még csak 16 éves múltam, de azért már nincs olyan messze a továbbtanulás. Gimnáziumba járok, milyen tantárgyakra kellene még inkább odafigyelnem, ha ilyen ágon szeretnék tovább tanulni?

2014. jan. 5. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pannon Egyetem Georgikon kara Keszthelyen.

FSZ képzésben: állattenyésztő mérnök van ménesgazda szakiránnyal.

BSC képzésben is van állattenyésztő mérnök, ott nem tudom milyen szakirányok vannak.

Én szeretem a sulit, jó a képzése.


Én agrármérnök szakra járok. De igazából amit jó tudni az a biosz, a kémia.

A kérdés az is mit szeretnél FSZ szakot, vagy Bsc szakot, mert mások az elvárások.


A suli honlapja www.georgikon.hu. Itt megnézheted a tanterveket,milyen tantárgyak vannak egy egy szakon belül.

A tantervek: a főoldalon jobb oldalt a hallgatók pontra kell kattintani, utána Oktatási Igazgatóság pontra, majd a modelltantervek pontra. Ott nézelődhetsz.

2014. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugat Magyarországi Egyetem(nyme) Mosonmagyaróvár!
2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ha valaki még tud írjon!:)
2014. jan. 12. 19:51
 4/4 anonim válasza:
SZIE állattenyésztő mérnöki. Én úgy tervezem oda megyek :D
2015. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!